افغانستانگزارش هاورزش

نصرت الله حق‌پرست حریف امریکایی‌اش را با امتیاز نمره شکست داد

نصرت الله حق پرست ، بامداد روز یک‌شنبه، 19 سنبله سال روان، در مقابل حریف امریکایی خود به میدان رفت و توانست در سه راوند حریف خود را با تفاوت امتیاز شکست دهد.

به گزارش خبر گزاری توانا: نصرت‌الله حق‌پرست، دومین ورزشکار افغانستان، در بزرگ‌ترین سازمان مبارزات آزاد جهان (UFC)، بامداد روز یک‌شنبه (۱۹ سنبله)، در مقابل حریف امریکایی خود به میدان رفت و توانست در سه راوند حریف خود را با تفاوت امتیاز شکست بدهد.
رقابت بین نصرت حق‌پرست، مبارز افغانستان و الکس مونوز امریکایی، از سوی سازمان مبارزات آزاد جهان (UFC)، در امریکا برگزار شد.
قابل ذکر است که، نصرت حق پرست، پس از سیر بهادرزاده، دومین نماینده‌ی افغانستان است که زیر پرچم این کشور، در بزرگ‌ترین و معتبرترین سازمان مبارزات آزاد جهان (UFC)، مبارزه می‌کند و این دوازدهمین پیروزی نصرت الله حق‌پرست در رقابت‌های مبارزات آزاد است.
این در حالی است که پیش از این، آقای حق‌پرست، ۴ بار در قفس UFC مبارزه کرده و توانسته است، تیبات گوتی از فرانسه، مارک دیکیسی از انگلستان و سیلوای از برازیل را شکست بدهد، اما یک بار از مارسین هیلد پولندی شکست خورده است. با پیروزی در مقابل حریف امریکایی‌اش، او چهارمین بُرد خود را در سازمان UFC جشن می‌گیرد.
نثاراحمد فرامرز
خبرگزاری توانا

مطالب مشابه

جواب دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back to top button